Alışveriş Sepetim
Ürün Bulunamadı
Toplam 0 ₺
Vergiler Toplamı 0 ₺
Ara Toplam 0 ₺
Kategoriler

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz;
       1990 Yılların başında Adana ve çevre illerinde Amerikan pazarı olarak bilinen yerde 10 metre karelik bir iş yerinde Gül Hırdavat olarak sektöre giren firmamız burada kısa zamanda Adana ve çevre illerde tanınan bir firma olmuştur. 

   
Çalışmalarına servis ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini arttıran ve bu yönde daha kaliteli hizmet sunan Gül Hırdavat başta bölgemiz olmak üzere kısa zamanda Türkiyenin 5 bölgesinde müşteri pörtföyüne sahip olmuştur. 

   
 Buna bağlı olarak sürekli artan müşteri taleblerini karşılamak için malzeme çeşitliliğini arttırmış ve sektörün değişen yüzünü yakından takip ederek rakipleri ile rekabet ortamı sağlamıştır.     


 Gül Hırdavat sürekli gelişen ve büyüyen sanayimizin gidişatına ayak uydurarak 2007 yılında Adana Metal İşleri Sanayi Sitesinde ki 100 metre karelik yeni yerine taşınıp burada şirketleşerek Gül-Tek Hırdavat Mak. İth.İhr.San.Ltd.Şti. adını almıştır. 

   
Gül-Tek Hırdavat yeni yerinde gelişen teknoloji ve müşterilerinde aldığı güç ile hizmetini Türkiye ve Dünya'da bilinen markaların bayiliğini alarak hizmete  devam etmektedir.